Byly projednány a vyhodnoceny následující body:

Byla jmenována ekonomická rada farnosti ve složení: Marie Dvořáková, Michal Šimek, Marie Šťastná a Josef Bohůn.

V neděli 27.9.2009 bude v Brně na letišti v 10.00 hod. sloužena mše svatá papežem Benediktem, který bude v ČR na oficiální návštěvě. V brněnské diecézi z tohoto důvodu nebude nikde kromě zmiňované bohoslužby sloužena mše svatá. Farníci, kteří se nemohou mše sv. v Brně osobně zúčastnit, mohou mši sv. sledovat v televizním přenosu.

Byla projednána žádost o. Čermáka, který prosí o finanční podporu z důvodu hospodaření s finančním provizoriem. Tomuto účelu bude vyhrazena postní velikonoční sbírka.

Z avizovaných finančních akcí probíhá postupné vybavování pracovny na faře, která bude nyní sloužit jako řádná reprezentační místnost.

Byly vyhodnoceny finanční nabídky několika společností ohledně výměny oken na faře.

Děkanát pořídil devítimístné auto OPEL VIVARO, které bude v děkanátu využíváno při farních akcích – např. ministrantský výlet, návštěva Roháčů, aj.

Ve dnech 24. 4. - 2. 5. 2009 se uskuteční zájezd mladých do komunity Jeunnese-Lumiére ve Francii.

Na  kněžském hrobě byla položena žulová deska na překrytí hrobu.

Plánované akce:

17.4. – ukončení kurzu charizmatické obnovy